Par projektu

Mēs uzstādām jaunu standartu

Mēs attīstām harmonisku, iedvesmojošu un motivējošu darba vidi ar individuāliem risinājumiem Jūsu darbinieku labsajūtai un jūsu biznesa izaugsmei.

Attīstīta vide

Pirmajā būvniecības kārtā 2022. gada beigās plānots pabeigt divas desmitstāvu ēkas ar 20 500 m² iznomājamās platības, 367 apakšzemes un 240 virszemes autostāvvietām.

Lūdzu, lejuplādējiet mūsu bukletu

Nekādu telpisko ierobežojumu

Pēc visu kārtu pabeigšanas ELEMENTAL SKANSTE kompleksā būs piecas biroju ēkas ar 41 400 m² iznojamās platības un daudzstāvu autonovietne 1104 automobiļiem, kā arī vēl papildus autostāvvietas biroju ēku apakšzemes stāvvietās.
Mēs radām izcilu biroju ēku kompleksu uzņēmumiem, kuri augstu vērtē savus darbiniekus, partnerus un klientus.

Vieds dizains

Ēkas dizainu izstrādājis igauņu arhitektūras birojs Arhitektuuribüroo Pluss sadarbībā ar Latvijas partneriem SIA Birojs T22.
Biroju komplekss sastāvēs no energoefektīvām un ilgtspējīgām A klases biroju ēkām, kas izstrādātas BIM sistēmā un atbilst BREEAM standartiem. Pirms celtniecības plāna izstrādes, 2017. gadā, tika veikta ietekmes uz vidi novērtējuma procedūra.

"ELEMENTAL SKANSTE ir projekts, kas kļūs par pagrieziena punktu. Tā iespaidīgā forma tiks atpazīta jau no attāluma. ELEMENTAL SKANSTE ēka projektēta, lai noteiktu jaunus standartus funkcionalitātei visā ēkas dzīves cikla laikā. Tādas detaļas kā augstie griesti, modulārās sienas un paceļamā grīda komunikācijām, apvienojumā ar zemu enerģijas patēriņu, ļauj lietotājam attīstīt savu biznesu bez telpiskiem ierobežojumiem,”

Arhitektuuribüroo PLUSS partneris un arhitekts Indreks Almans (Indrek Allmann)